Tepsi Dünyası
Telefon No : +90 546 297 14 76

Vizyonumuz :Vizyonumuz; Marka olmak! Biz gerek yatırımlarımızda gerekse de tüm iş süreçlerimizde marka ruhunu yaşıyoruz. Bunun için tüm ürünlerimizde kalite çıtalarını en yukarıya koyuyoruz. Dünyanın marka gruplarından biri olmak için ise durmaksızın çalışıyoruz.
Tepsi Dünyası

Kalite

Tepsi Dünyası, güvenilir ve istikrarlı yapısı ile mutfak eşyaları sektöründe faaliyet göstermektedir.
Mutfak eşyaları sektöründe son teknoloji donanımlı işletmeleri, nitelikli ve deneyimli insan kaynakları, yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi adeta bir üretim felsefesi olarak gören Tepsi Dünyası yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.

Profosyonellik

Tepsi Dünyası, 1979 yılından bu zamana kadar profosyonel ekipman ve kadrosu ile siz değerli müşterilerimize çeyrek asırlık hizmetini her geçen gün profosyonelleştirirek arttırmaktadır.

Süre

Tepsi Dünyası, Alüminyum tepsi alanında sürekli üretim ve hammadde stogu ile müşterilerimize her an siparişlerini sunmaktadır.

Ürün

Tepsi Dünyası, ürün kalitikası ve politikası ile İso 9001 Standartlarında ve günlük 3.000 Kg Alüminyum Disk ve 4.000 Adet Çeşitli ebat ve ölçülerde tepsi üretimi yapmaktadır.

İletişim

Tepsi DünyasıYeni Sanayi Sitesi 30. Çarşı No:27

Tepsi Dünyası

Firmamız üstün kalite ve servis anlayışıyla , profesyonel yönetim sistemiyle hizmet vermektedir. Firmamız kurucularının ve çalışanlarının sektörde ki uzun tecrübeleri ve ürünlerimizin yüksek standartları sayesinde, firmamız Orta Doğu da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.


Şirketimiz yönetim ,üretim ARGE ve Pazarlama kadrosu ile müşterilerinin her türlü taleplerine cevap verebilme ve isteğe uygun yeni ürünleri hızlıca satışa sunma becerisine sahiptir.

E-Mail Adresiniz

Sosyal Medya'da Markamız