Tepsi Dünyası
Telefon No : +90 546 297 14 76

Hakkımızda :


Firmamız 1979 yılından beri babadan oğla faliyet göstermektedir.
Firmamız üstün kalite ve servis anlayışıyla , profesyonel yönetim sistemiyle hizmet vermektedir. Firmamız kurucularının ve çalışanlarının sektörde ki uzun tecrübeleri ve ürünlerimizin yüksek standartları sayesinde, firmamız Orta Doğu da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz: Ekmek Tavası (Düz Delikli), Alüminyum Pizza Tepsisi, Alüminyum Kesme Tepsi, Alüminyum Köşeli Yemek Tepsileri, Alüminyum Köşeli Baklava Tepsileri, Alüminyum Künefe Tepsileri, Alüminyum Poğaça ve Börek Tepsileri, Alüminyum Yuvarlak Baklava Tepsileri, Alüminyum İnce Yuvarlak Tepsi, Alüminyum İnce Baklava Tepsi, Alüminyum Yuvarlak Tepsi, Alüminyum Disk, arasında bulunmaktadır.

Dünya pazarında birçok ülkeye üretim ihracatı gerçekleştiren firmamız bu ülkeler arasında; Almanya , İsviçre , Fransa , Kosova , Arnavutluk , Portekiz , Danimarka , Hollanda , Arabistan, Kıbrıs , Irak , İran , Suriye , gibi birçok ülkeye ihracatımız mevcuttur.

Şirketimiz yönetim ,üretim AR-GE ve Pazarlama kadrosu ile müşterilerinin her türlü taleplerine cevap verebilme ve isteğe uygun yeni ürünleri hızlıca satışa sunma becerisine sahiptir.

Şirketimizin kalite politikası ; müşteri memnuniyetini esas alan , yüksek kaliteli ürün ve tecrübeli servis hizmetleri ile gelişimimizi devam ettirmektir.

Sürekli gelişimi hedefleyen firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine öncelik vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerimiz için sizlerle birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.Her türlü istek ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Tepsi Dünyası

Kalite

Tepsi Dünyası, güvenilir ve istikrarlı yapısı ile mutfak eşyaları sektöründe faaliyet göstermektedir.
Mutfak eşyaları sektöründe son teknoloji donanımlı işletmeleri, nitelikli ve deneyimli insan kaynakları, yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi adeta bir üretim felsefesi olarak gören Tepsi Dünyası yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.

Profosyonellik

Tepsi Dünyası, 1979 yılından bu zamana kadar profosyonel ekipman ve kadrosu ile siz değerli müşterilerimize çeyrek asırlık hizmetini her geçen gün profosyonelleştirirek arttırmaktadır.

Süre

Tepsi Dünyası, Alüminyum tepsi alanında sürekli üretim ve hammadde stogu ile müşterilerimize her an siparişlerini sunmaktadır.

Ürün

Tepsi Dünyası, ürün kalitikası ve politikası ile İso 9001 Standartlarında ve günlük 3.000 Kg Alüminyum Disk ve 4.000 Adet Çeşitli ebat ve ölçülerde tepsi üretimi yapmaktadır.

İletişim

Tepsi DünyasıYeni Sanayi Sitesi 30. Çarşı No:27

Tepsi Dünyası

Firmamız üstün kalite ve servis anlayışıyla , profesyonel yönetim sistemiyle hizmet vermektedir. Firmamız kurucularının ve çalışanlarının sektörde ki uzun tecrübeleri ve ürünlerimizin yüksek standartları sayesinde, firmamız Orta Doğu da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.


Şirketimiz yönetim ,üretim ARGE ve Pazarlama kadrosu ile müşterilerinin her türlü taleplerine cevap verebilme ve isteğe uygun yeni ürünleri hızlıca satışa sunma becerisine sahiptir.

E-Mail Adresiniz

Sosyal Medya'da Markamız